DZIEŃ KSIĘGOWEGO 2019 – WYGLĄD SKP®

Powrót >

Drodzy Klienci,

Z okazji Dnia Księgowego przygotowaliśmy nowy konkurs, który pozwoli Wam wyzwolić pokłady kreatywności. Liczymy na Was i Wasze genialne pomysły! Stwórzcie projekt niepowtarzalnego wyglądu SKP®. Czas start!

PS. Życzymy dużo dobrej zabawy!

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu >

 • 1.

  Aby wziąć udział w konkursie pobierz specjalną wersję SKP® Konkurs, zawierającą fikcyjne dane. Nie wpłynie ona na obecnie zainstalowane i używane programy SKP®.
  Kliknij ten link: WERSJA SKP® Konkurs - Pobierz >>>

 • 2.

  Po zakończeniu pobierania Uruchom / Otwórz pobrany instalator i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

 • 3.

  Po zakończeniu procesu instalacji zostanie wyświetlone poniżesz okienko. Aby przystąpić do zabawy, kliknij: Uruchom.

  Wersję konkursową programu uruchomisz również klikając ikonę SKP Konkurs DK2019, którą znajdziesz na pulpicie i w menu Start (lub w lokalizacji, która została wybrana przez Ciebie samodzielnie podczas instalacji).

 • 4.

  W okienku: Wybór firmy kliknij folder: Konkurs_DK2019 i zaakceptuj przyciskiem OK.

 • 5.

  Po wyświetleniu pełnego okna programu - wybierz zakładkę: System> Wygląd:

 • 6.

  Po wyświetleniu okienka: WYGLĄD z dostępnych palet wybierz: Użytkownika.

 • 7.

  Od tego momentu możesz rozpocząć przygotowanie Twojego niepowtarzalnego projektu SKP®! Wybieraj spośród dostępnych opcji i zmieniaj wygląd poszczególnych elementów programu.

 • 8.

  Po kliknięciu w któryś z elementów znaczonych powyżej czerwoną ramką, pokaże się okno wyboru koloru. Nie ograniczaj się do Kolorów podstawowych. Twórz własne Kolory niestandardowe. Kliknij lub przesuwaj myszką po wielobarwnym polu. Poniżej wyświetlany jest aktualnie zdefiniowany kolor. Możesz wybrać jego intensywność używając pionowego suwaka z prawej strony.

  Po określeniu koloru kliknij przycisk: Dodaj do kolorów niestandardowych, a następnie przycisk: OK. Masz swój własny kolor w programie SKP®!

  Nie wahaj się eksperymentować z kolorami. Liczymy na Twoją kreatywność! Czekamy zarówno na prace „poważne” oraz te z „przymrużeniem oka”.

 • 9.

  A teraz czas na pochwalić się efektami Twojej pracy! Wybierz następujące opcje: Księgi > Dziennik zapisów > Pokaż, a następnie zrób zrzut ekranu lub zdjęcie.

 • 10.

  Nadaj swojej pracy oryginalny tytuł, opisujący jaki nastrój reprezentuje przygotowany przez Ciebie projekt.
  Załącznik zawierający zrzut ekranu + tytuł pracy prześlij na adres skp@formsoft.pl do dnia 24.06.2019 r.
  Laureatami konkursu zostanie aż 11 Uczestników, którzy prześlą najbardziej oryginalne projekty.
  Uczestnik może przesłać więcej niż jedną pracę konkursową.
  Nie zwlekajcie do wygrania wartościowe nagrody!

Lista nagród:

 • 1 miejsce: darmowa Opieka Serwisowa na rok 2020 oraz zestaw programów edukacyjnych Akademia Umysłu (wersje elektroniczne: Pamięć – Koncentracja - Szybkie Czytanie).

 • 2 miejsce: rabat 70% na Opiekę Serwisową na rok 2020 oraz zestaw programów edukacyjnych Akademia Umysłu (wersje elektroniczne: Pamięć - Koncentracja - Szybkie Czytanie).

 • 3 miejsce: rabat 50% na Opiekę Serwisową na rok 2020 oraz zestaw programów edukacyjnych Akademia Umysłu (wersje elektroniczne: Pamięć- Koncentracja- Szybkie Czytanie).

 • Przewidujemy również 8 wyróżnień: nagrodzonych rabatem 20% na Opiekę Serwisową na rok 2020 oraz zestawem programów edukacyjnych Akademia Umysłu (wersje elektroniczne: Pamięć – Koncentracja - Szybkie Czytanie).

Powrót >
Rozpocznij czat Pon - Pt 8:00-15:00 Zadzwoń 76 854-79-58 Email skp@formsoft.pl Wypełnij formularz
kontaktowy