DZIEŃ KSIĘGOWEGO 2017 – WYMÓWKI

Powrót >

Drodzy Klienci,

Nasz konkurs z okazji waszego Święta już się zakończył. Było nam niezwykle miło, iż konkurs ten cieszył się Waszym zainteresowaniem. Wpłynęło do nas prawie 60 odpowiedzi konkursowych. I tak, w zależności od posiadanej wersji programu zadaliśmy Wam dwa pytania:

Użytkowników programu SKP® w wersji dla biur rachunkowych zapytaliśmy:
"Jakie powody niedostarczenia na czas wszystkich dokumentów za dany miesiąc najczęściej słyszysz od swoich klientów?".

Oto trzy zwycięskie wypowiedzi:A dwie nagrody pocieszenia jadą do:

Katarzyny P. oraz Renaty R.


Natomiast Użytkownikom programu SKP® w wersji dla firm zadaliśmy pytanie:

"Opisz prostą sztuczkę (funkcję) zastosowaną w programie SKP®, która znacząco pomogła Ci w pracy?"

A zwycięzcami w tej grupie zostali:

  • Miejsce 1: Bogdan K.

    Prowadzę małą firmę jednoosobową. Sam wraz w Waszym programem brnę przez gąszcz przepisów. Jak do tej pory udaje mi się to bez wpadek. Najważniejszą i najlepszą dla mnie funkcją programu jest rozliczanie vatu z kosztów samochodów osobowych i samochodów ciężarowych do 3,5 t, niepodlegających badaniom vat na stacji diagnostycznej. Wydaje mi się, że ciężko byłoby rozliczać tą operacje bez błędów, nie mając pełnej automatyki w programie.

  • Miejsce 2: Reginald K.

    W programie SKP wykorzystuję możliwość przeliczania zwolnień chorobowych jak i karty pracy pracowników, które pozwalają mi prowadzić sprawy kadrowe, jak też bezpośrednie podejście do GUS stwierdzające dane kontrahenta jak i bezpośrednie połączenie z Ministerstwem Finansów w sprawie czynnego podatnika VAT

  • Miejsce 3: Barbara H.

    Oczywiście "Domyślny miesiąc księgowy"  w opcji Księgi znacząco ułatwia wklepywanie faktur i co najważniejsze pozwala zaksięgować wszystko w dobrym miesiącu :) Pragnę dodać, że cały program jest dla mnie jedną wielką sztuczką, ponieważ cudownie wylicza za mnie wszystkie te rzeczy, w których zagubiłabym się na bank ;)Dodatkowo wyróżniliśmy następujących Klientów:

Waldemar K. oraz Janina P.


Do wszystkich zwycięzców dwóch grup wysłane zostaną nagrody, zgodnie z Regulaminem oraz zasadami konkursu, o czym zostaną indywidualnie powiadomieni w korespondencji email.

Oczywiście wszyscy pozostali uczestnicy Konkursu otrzymają nagrody niespodzianki.

Gratulujemy!

Powrót >