Program księgowy z obsługą VAT wraz z JPK_V7M, JPK_V7K

Sprawdzony i prosty w obsłudze program dla biur rachunkowych do obsługi firm rozliczających się na księdze przychodów lub ryczałcie ewidencjonowanym. Tworzenie i wysyłka kompletu JPK bez dodatkowych opłat! Program jest aktualizowany na bieżąco. Nasz zespół śledzi zmiany w krajowym systemie podatkowym i jest gotowy na zaadoptowanie wszelkich zmian.
Poznaj wszystkie funkcje SKP® >

Umożliwia obsługę księgową nawet nieograniczonej liczby firm, a także wydruki faktur i przelewów według samodzielnie wprowadzanych danych adresowych dla każdej z firm.

Składa się z wersji bazowej: SKP® Start oraz zestawu modułów do wyboru. Program jest na bieżąco aktualizowany i stale gotowy na zaadoptowanie wszelkich zmian podatkowych.

Kup SKP® Biuro i odbierz Kurs Obsługi SKP® w promocyjnej cenie 0 zł ! Dowiedz się więcej >
Zobacz aktualne promocje >

Rejestry VAT, tworzenie i wysyłka JPK_V7M, JPK_V7K- dobry program księgowy dla biur rachunkowych - SKP®

POZNAJ SKP® START BIURO

Wersja bazowa do obsługi KPiR, którą w zależności od specyfiki Twojego biura rozbudujesz o kolejne moduły. W SKP® Start dla Biur w cenie zakupu otrzymujesz moduły Fakturowanie i Podatek VAT. W tej wersji utworzysz i wyślesz JPK_PKPIR, JPK_FA i JPK_V7M, JPK_V7K. Wersja podstawowa zawiera:

Podatek VAT to dodatkowy moduł do Twojej wersji Start. Pozwala przede wszystkim na prowadzenie rejestrów VAT dostawy oraz nabycia towarów handlowych, środków trwałych, usług i innych. Na podstawie rejestrów sporządzonych metodą: memoriałową miesięczną, memoriałowo kwartalną lub kasową tworzone są deklaracje podatkowe VAT-7/7K, 12 oraz informacje VAT-UE/A/B/C, a także VAT-8, -9M, 10, 11, -UEK z możliwością ich wydruku lub wysyłki elektronicznej. W tym module wygenerujesz i wyślesz JPK_V7M, JPK_V7K. Do pracy modułu niezbędne jest posiadanie bazowej wersji SKP® START.

Przeczytaj pełen zakres działania modułu:

1. Rejestry VAT:

 • prowadzenie rejestrów VAT sprzedaży oraz zakupu towarów handlowych, środków trwałych, usług i innych,
 • wiele dostępnych metod: memoriałowo-miesięczna, memoriałowo-kwartalną i kasową,
 • z uwzględnieniem obrotów z kilku źródeł

2. Deklaracje podatkowe:

 • automatyczne tworzenie odpowiednich deklaracji podatkowych (VAT-7/7K, -27, -12 oraz informacji VAT-UE/A/B/C),
 • zestawienie obrotów uwzględniających różne źródła,
 • generowanie formularzy VAT-8, -9M, 10, 11, -UEK z możliwością ich wydruku lub wysyłki elektronicznej (dot. VAT-7/7K i VAT-UE),
 • obsługa e-Deklaracji VAT-ZD (zawiadomienie o skorygowaniu podstawy opodatkowania oraz kwoty podatku należnego) jako załącznika do deklaracji VAT:-7 i -7K,
 • wiele opcji wydruku deklaracji VAT

3. Jednolity Plik Kontrolny:

 • tworzenie, weryfikacja i elektroniczna wysyłka plików JPK_V7M, JPK_V7K zgodnie z dokumentami zaksięgowanymi w rejestrze VAT,
 • podpisywanie JPK za pomocą jednej z trzech metod: podpisem kwalifikowanym, profilem zaufanym e-PUAP lub danymi autoryzującymi

4. Inne funkcje:

 • sporządzanie przelewów VAT do urzędu skarbowego,
 • kontrola dla wykonywania korekt VAT po 90 dniach od przeterminowania (braku zapłaty),
 • tworzenie korekt VAT po 90 dniach od przeterminowania wraz z ich obsługą masową,
 • rozliczenie VAT sprzedaży bezrachunkowej,
 • automatycznie wyliczenie udziału obrotu opodatkowanego i korekty

ZALETY SKP® BIURO

DOŻYWOTNIA LICENCJA

Kupując SKP® zyskujesz program w wersji instalowalnej na dysku komputera (tzw. wersja desktopowa). W zależności od wybranej wersji, SKP® możesz użytkować na jednym - głównym komputerze albo w przypadku wersji wielostanowiskowej - na dowolnej liczbie stanowisk.

WIĘCEJ NA TEMAT LICENCJI

DARMOWE FORMY POMOCY

Wraz z zakupem programu otrzymujesz kompleksową opiekę posprzedażną nawet przez 16 miesięcy, a dodatkowo bezpłatny dostęp do instrukcji, poradników, filmów czy FAQ.

Nowość! Odbierz bezpłatnie Multimedialny Kurs Obsługi SKP® >

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Zyskujesz program z możliwością samodzielnego konfigurowania już od 758 PLN. Zgodnie z potrzebami Twojego biura dowolnie dobierasz moduły, praktyczne dodatki czy rozwiązania online – SKP® w Chmurze. Oferujemy Ci elastyczne rozwiązanie, dzięki którym nie przepłacasz!

Otwórz konfigurator SKP®

PROSTE UŻYTKOWANIE

Dzięki automatycznemu procesowi instalacji nie musisz posiadać specjalistycznego przygotowania. SKP® po zainstalowaniu jest natychmiast gotowy do wprowadzania danych księgowych.

GWARANCJA JAKOŚCI

Zaufaj naszemu 25- letniemu doświadczeniu. Dzięki temu masz gwarancję otrzymania najlepszych rozwiązań oraz wysokiego poziomu obsługi. Przez lata zaufało nam tysiące firm i biur. Dołącz do ich grona!

BEZPIECZEŃSTWO I SPOKÓJ

SKP® jest na stale i na bieżąco dostosowywany do zmieniających się przepisów prawa. Podlegając opiece serwisowej masz dostęp do najnowszych wersji, pomocy konsultantów oraz serwisu danych.

Oferta Opieki serwisowej

1. PEŁNA FUNKCJONALNOŚĆ

Księguj, twórz deklaracje ZUS, wystawiaj faktury, rozliczaj kilometrówkę i co tylko zechcesz. ZA DARMO aż przez 60 dni.
Lista funkcji programu SKP®

2. BEZ OGRANICZEŃ

Poznaj i przetestuj wszystkie moduły oraz generuj JPK_V7M, JPK_V7K, JPK_PKPIR, JPK_EWP, JPK_FA. Bez żadnych zobowiązań!

4. CIĄGŁOŚĆ KSIĘGOWANIA 

Po 60 dniach testowania kup własny program SKP® i kontynuuj prace księgowe zachowując wcześniej wprowadzone dane.