Dołącz do Wyszukiwarki biur rachunkowych!Jeśli pracujesz na oprogramowaniu SKP® Biuro (w wersji dla biur rachunkowych) zapraszamy Cię do naszego Programu Partnerskiego.

W ramach jego możesz dołączyć do Wyszukiwarki biur rachunkowych, a wizytówkę Twojego biura znajdzie na mapie każdy potencjalny klient. Ale to nie wszystko! Jeśli posiadasz własną stronę www i zamieścisz na niej banner z logo programu SKP, otrzymasz dodatkowe korzyści. Wystarczy, że na swojej stronie internetowej napiszesz, że pracujesz na oprogramowaniu SKP® oraz zamieścisz nasze logo i banner.

W celu uruchomienia Programu Partnerskiego wystarczy tylko:

  • 1. wejść do Centrum Serwisowego w Twoim SKP® lub do modułu Biuro w Chmurze ( o ile z niego korzystasz) i kliknąć w zakładkę: „Wizytówka”
  • 2. wpisać dane adresowe, oraz wszelkie informacje przedstawiające Twoje biuro, opcjonalnie możesz dodać logo i zaznaczyć zakres usług
  • 3. zaakceptować Regulamin przystąpienia do Programu Partnerskiego.

Promując się w naszej Wyszukiwarce tworzysz własną, niepowtarzalną wizytówkę prezentującą Twoją ofertę i kompetencje.
Ale to nie wszystko!
Dodatkowo, jeśli korzystasz z usługi SKP® Biuro w Chmurze, Twoja wizytówka zostanie przez nas specjalnie wyróżniona w Wyszukiwarce biur oraz zawsze otrzyma najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania mapy.

Zamieszczając swoje dane w naszej Wyszukiwarce tworzysz własną, niepowtarzalną wizytówkę prezentującą Twoją ofertę i kompetencje. Klienci mają możliwość skorzystania z wyszukiwarki, która pozwoli im znaleźć Twoje biuro w swojej okolicy. Co więcej, w prosty i szybki sposób, będą oni mogli skontaktować się z Tobą i zapytać o szczegóły oferowanej przez Ciebie usługi.Klienci mają możliwość skorzystania z wyszukiwarki, która pozwoli im znaleźć Twoje biuro w swojej okolicy. Co więcej, w prosty i szybki sposób, będą oni mogli skontaktować się z Tobą i zapytać o szczegóły oferowanej przez Ciebie usługi.

Masz więcej pytań?  Zapraszamy do kontaktu!