WYDARZENIA Z ŻYCIA FIRMY

Sprawdź najnowsze promocje, wydarzenia i projekty

23-11-2018

I Ogólnopolskiego Kongresu Biur Rachunkowych

„Spotkanie to początek. Współpraca to postęp. Pozostanie razem to sukces.” Henry Ford

To hasło wiodące I Ogólnopolskiego Kongresu Biur Rachunkowych, który odbył się w Kielcach w dniach 22-23 listopada 2018 roku. To pierwsza taka inicjatywa, a jej celem była integracja sektora usług finansowych. Prezes zarządu Targów Kielce Pan Andrzej Mochoń w swoim wystąpieniu zwrócił szczególną uwagę na potrzebę wprowadzania nowoczesnych technologii i przekształcania się branży usług finansowych, co wynika z digitalizacji we współczesnym świecie.

Dwudniowe wydarzenie obfitowało w liczne prelekcje, szkolenia, panele dyskusyjne oraz umożliwiło nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i wymianę doświadczeń. W kongresie wzięło udział 300 uczestników, którzy przez 2 dni wysłuchali ponad 50 prelegentów z całej Polski.

Firmę FORMSOFT Sp. z o.o. godnie reprezentowali członkowie naszego zespołu. Odwiedzający stoisko naszej firmy mogli porozmawiać z naszymi przedstawicielami i jednocześnie bliżej poznać najnowszą ofertę dedykowaną specjalnie biurom rachunkowym, jak:

- Program SKP® dla biur rachunkowych z konfiguratorem funkcji i gwarancją nielimitowanej opieki serwisowej;

- Program JPK Link® do kompleksowej obsługi plików JPK pochodzących z różnych systemów księgowych;

- Program PIT Biuro obsługujący komplet deklaracji, załączników i formularzy. Bez limitu podatników i liczby wypełnionych formularzy. Pozwalajacy na masową wysyłkę eDeklaracji i zbiorcze pobieranie UPO.

Wszystkim gościom naszego stoiska serdecznie dziękujemy i zapraszamy do nawiązania współpracy.

Zespół FORMSOFT Sp. z o.o.

Winnica
Winnica

28-09-2018

FORMATOWANIE – czyli coroczny wyjazd integracyjny

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego w tym roku również podtrzymaliśmy tradycję corocznych wyjazdowych spotkań. Weekend 28-30 września spędziliśmy pośród przepięknych wzgórz otaczających urokliwą wieś Sokołowiec. Emocje nie opuszczały nas przez cały pobyt - najpierw ogarnęła nas gorączka złota! Po krótkim przeszkoleniu przeprowadzonym przez członków Polskiego Bractwa Kopaczy Złota spróbowaliśmy własnych sił w tym emocjonującym wyzwaniu. Zaledwie po kilku minutach rozległy się okrzyki radości na widok pierwszych grudek złota. Znacznie bogatsi wyruszyliśmy na zwiedzanie Winnicy Agat, gdzie poznaliśmy tajniki uprawy winorośli. Uwieńczeniem radośnie spędzonych chwil była wspólna degustacja lokalnych win połączona z pokazem techniki tradycyjnego grawerowania szkła. Poprowadził je niezwykły artysta Marcin Zieliński, który jest twórcą Szklanej Manufaktury w Radzimowicach, w której XVIII i XIX-wieczne tradycje grawerowania szkła przenikają się ze współczesnością.

Tegoroczny wyjazd był nie tylko okazją do integrowania naszego zespołu, ale również poznania niezwykłych ludzi, którzy kochają to, co robią i zarażają innych swoją pasją.

Winnica

25-09-2018

Premiera nowej strony internetowej

Z satysfakcją prezentujemy nową, przejrzystą odsłonę naszej witryny. Zmieniliśmy zarówno layout na bardziej nowoczesny oraz zadbaliśmy o czytelny układ, który umożliwia szybkie odnalezienie najważniejszych informacji. Dzięki temu, że strona jest w pełni responsywna z łatwością można korzystać z niej na smartfonach i tabletach. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia!

Nowa strona SKP