Książka przychodów i rozchodów SKP Format posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego

Księga przychodów i rozchodów to dopiero początek!

Jedyna na rynku oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb! Stwórz swój własny zestaw modułów.
Teraz Ty decydujesz, jak będzie wyglądać mała księgowość
i program księgowy w Twojej firmie.

Dla klientów od klientów

Przeczytaj opinie użytkowników programu SKP®Prowadzę księgowość niedużej Spółki Cywilnej. Od 2007 roku korzystam z programu Super Księga Podatkowa. Jest prosty w obsłudze, właściwie intuicyjnie można na nim pracować. Sprawdzi się w małej i większej firmie bez względu na formę działalności. Również bardzo cenię sobie profesjonalizm i podejście do klienta. W razie problemów z komputerem i programem zawsze można liczyć na życzliwość, cierpliwość i fachowe załatwienie tematu.

Małgorzata Konefał
Prototypownia s.c.
Szczecinek

Od 10 lat jestem użytkownikiem programu SKP Super Księga Podatkowa, program wybrałam, bo, jak dla każdego rozpoczynającego działalność liczyła się cena a i wersja demo pokazała dostępność programu, czyli dobra cena za dobry program. Współpracę z firmą oceniam bardzo dobrze, dział wsparcia technicznego jest praktycznie zawsze dostępny i pomocny.

Mariola Kowalczyk
KONKRET
Kostrzyn nad Odrą

Zobacz całą opinię

Podgląd

Firma Jędrzejko Janusz Jędrzejko ma przyjemność potwierdzić, że od 2008r. korzysta z programu SKP Super Księga Podatkowa – Biura Informatyki Stosowanej Format. Firma ta wykazuje się dużym profesjonalizmem i rzetelnością. Przez blisko sześć lat współpracy nie mieliśmy żadnych problemów przy korzystaniu z programu. Współpraca układa się bardzo dobrze, zawsze możemy liczyć na fachową pomoc. Pracownicy Działu Wsparcia Merytorycznego w każdej chwili służą cenną poradą i swoją wiedzą. Program jest intuicyjny w obsłudze, funkcjonalny i na bieżąco aktualizowany. Idealnie dostosowany do przedsiębiorstwa rozliczającego się w formie ryczałtu ewidencjonowanego. Cena programu jest przystępna. Program spełnia potrzeby i oczekiwania naszej firmy.Dlatego też z czystym sumieniem oraz pełną odpowiedzialnością możemy polecić Biuro Informatyki Stosowane Format i jego produkty.

Janusz Jędrzejko
Firma Jędrzejko
Bielsko-Biała

Program w wersji dla biur rachunkowych jest prosty w obsłudze, wprowadzanie dokumentów do systemu odbywa się szybko i nieskomplikowanie. Firma FORMAT przez cały czas współpracy wykazuje się profesjonalnym podejściem biznesowym. Jest firmą solidną, kompetentną, wywiązującą się z zawartej umowy i służącą pomocą w rozwiązywaniu problemów, począwszy od instalacji programów jak i w późniejszej eksploatacji. Uwagę należy zwrócić na poziom obsługi ze strony technicznej jak i handlowej, oraz na kompetencje i zaangażowanie pracowników – jest bardzo wysoki z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu i kultury handlowej.

Anita Zawora
Usługi Rachunkowo – Księgowe Anita Zawora
Stargard Szczeciński

Zobacz całą opinię

Podgląd

Oprogramowanie to jest łatwe w obsłudze oraz posiada wiele użytecznych funkcji. Uważamy, że jest ono w stanie zaspokoi ć oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy, którzy są kompetentnymi osobami i zawsze służą pomocą w zakresie obsługi Ważne jest dla nas to, że program na bieżąco jest aktualizowany zgodnie ze zmianami przepisów prawa. Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą FORMAT i polecić go jako partnera godnego zaufania. Mając powyższe na uwadze, rekomendujemy wszystkim jeszcze niezdecydowanych, zakup i wdrożenie oprogramowania finansowo księgowego dla biur rachunkowych.

Małgorzata Jacheć
Biuro Rachunkowe SAGITTARIUS S.C.
Śrem

Zobacz całą opinię

Podgląd

Program wybraliśmy z wielu innych, ponieważ jest prosty w obsłudze i świetnie nadaje się do małej firmy. Z SKP korzystamy od kilku lat. Z współpracy z SKP jesteśmy zadowoleni, bardzo cenimy profesjonalną obsługę świadczoną przez Państwa pracowników.

Lech Trędota
Centrum Profilaktyczno-Leczniczego MEDITEL Lech Trędota
Pułtusk

Firma ATRAM Usługi porządkowe od kilku lat współpracuje z Biurem Informatyki Stosowanej FORMAT. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i przejrzystości programu. Niezmiernie cenimy sobie dobry kontakt oraz rzetelność pracowników udzielających informacji. Dotychczasowe współdziałanie przebiega prawidłowo i zdecydowanie zasługuje na rekomendację.

Marta Głowacka
ATRAM Usługi porządkowe
Warszawa

Zobacz całą opinię

Podgląd

Porada dnia

W polach liczbowych występuje ikona kalkulatora. Możemy obsługiwać go myszką lub korzystać z klawiszy (najwygodniej z tych z prawej strony klawiatury). Kasowanie ostatnio wpisanej cyfry…