Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Co to jest usługa SKP® Firma w Chmurze? Powrót

2021-04-20

SKP® Firma w Chmurze to nowoczesne i wygodne narzędzie pracy dla Twojej firmy. Bez limitów ilości dokumentów, kontrahentów i produktów. Ten dodatkowy moduł do programu SKP® umożliwi Ci m.in:

  • wystawianie faktur online 24h/365 dni w roku, a do tego automatycznie zostaną one zaksięgowane w Twoim SKP®,
  • bieżący wgląd w dane Twojej firmy, między innymi: deklaracje VAT, koszty, składki, podatki do zapłacenia,
  • import dokumentów z Chmury do programu SKP®, takich jak: dokumenty pracownicze, zakupy środków trwałych i wyposażenie, przejazdy do wyliczenia kilometrówki oraz zapłaty.

Dzięki elektronicznej wymianie dokumentów między Twoim SKP® a Chmurą wszystko odbywa się automatycznie i bezproblemowo, a Ty zyskujesz więcej czasu na prowadzenie własnej firmy.

Ważne! Dane wprowadzane przez Ciebie są strzeżone przed dostępem osób niepowołanych oraz chronione przed przypadkowym usunięciem.

W trakcie korzystania z usługi nigdy nie będziesz pozostawiony sam sobie. W trosce o Twój komfort pracy zapewniamy indywidualną opiekę merytoryczno-techniczną wykwalifikowanych konsultantów.

Zapraszamy do pobrania e-booka, w którym na konkretnych przykładach zobaczysz, jak wykorzystać Chmurę SKP® w codziennej pracy firmy oraz poznasz liczne zalety tego praktycznego rozwiązania. Pobierz e-book >

Zamówienia na usługę Chmura SKP® można dokonać w serwisie Moje Konto, zakładka Zamówienie.

Informujemy, iż dla komfortu Klientów:
– Do 20 stycznia gwarantujemy pełny dostęp do usługi Chmura SKP®
– Do 30 stycznia dane są utrzymywane na serwerze.

Powrót