Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Odkryj SKP24 Connect Biuro! Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z tego rozwiązania na co dzień Powrót

2024-05-10

Mamy przyjemność ogłosić premierę nowej, niezwykle funkcjonalnej usługi online opartej na zaktualizowanej aplikacji do automatycznej, wzajemnej wymiany dokumentów pomiędzy biurem rachunkowym a jego klientem – SKP w Chmurze, która teraz działa pod nazwą SKP24 Connect Biuro.

Poniżej znajdziesz kilka kluczowych informacji o tej rewolucyjnej usłudze, która pomoże Ci jeszcze bardziej efektywnie zarządzać swoim biurem księgowym!

Główne korzyści z usługi SKP24 Connect Biuro:            

  •  Stały i szybki kontakt z klientami: Dzięki tej usłudze zapewnisz swoim klientom stały i szybki kontakt z Twoim biurem, wspierając profesjonalne relacje biznesowe.
  •  Wystawianie faktur online: Klienci zyskają możliwość wystawiania faktur online 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie, co przyczyni się do usprawnienia procesu rozliczeń.
  •  Bieżące ściąganie dokumentów klientów: Usługa umożliwi bieżące ściąganie bezpośrednio do SKP dokumentów klientów, takich jak zakupy, zapłaty czy sprawy pracownicze, co pozwoli zaoszczędzić cenny czas.

Jeżeli zastanawiasz się, jak usprawnić pracę Twojego Biura Rachunkowego oraz jak poprawić organizację pracy, aby wyeliminować nawarstwienie zadań, jakie występują w końcówkach okresów rozliczeniowych – to już dziś w codziennej pracy wykorzystuj SKP24 Connect Biuro.

Dzięki zautomatyzowaniu księgowania znacznie skróci się czas wprowadzania dokumentów do Twojego SKP®.

Klient na bieżąco dostarcza do Twojego biura niezbędne dokumenty, a Ty udostępniasz Klientowi PDF z ważnymi dla niego danymi, m.in.: koszty, składki, podatki do zapłacenia.

Co więcej Twój klient otrzymuje od Ciebie bezpłatny dostęp do fakturowania online. Wystawia faktury gdzie i kiedy chce, a Ty możesz je pobrać z SKP24 Connect Biuro bezpośrednio do swojego programu SKP® i zaksięgować.

Jak zalogować się do usługi?

Możesz skorzystać z prostego logowania dostępnego bezpośrednio z programu SKP:

Logowanie do SKP24 Connect w programie SKP

lub ze stopki strony: https://www.ksiega-podatkowa.pl/

Zostaniesz następnie przekierowany do panelu logowania na stronie: https://www.mojeskp24.pl/

Praktyczna funkcja dla Twoich klientów - wysyłanie załączników za pomocą telefonu

Usługę SKP24 Connect – panel Klienta Biura Rachunkowego wzbogaciliśmy również o nową funkcjonalność: możliwość wysyłania załączników za pomocą telefonu wprost do biura.

Dlaczego warto korzystać z niej już od dziś? Przede wszystkim pozwala ona na jeszcze szybszą komunikację na linii: Klient Biura a Biuro Rachunkowe. Natychmiast po przesłaniu dokumentu przez klienta, możesz przystąpić do jego księgowania.

Abonament i promocje

Nowi Klienci mogą złożyć zamówienie na usługę wraz z pierwszym zamówieniem programu SKP na stronie: https://www.ksiega-podatkowa.pl/zamowienie

Natomiast obecni Klienci zamówienie oraz przedłużenie abonamentu na usługę SKP24 Connect Biuro mogą złożyć bezpośrednio w programie SKP, zakładka Moje Konto > Zamówienie.

Abonamenty sprzedawane są na czas określony, liczony w pełnych miesiącach lub na jeden rok kalendarzowy.

Wybierz jeden z 4 pakietów, związany z liczbą Klientów obsługiwanych w usłudze SKP24 Connect. W ciągu trwania abonamentu zawsze możesz wejść na wyższy pakiet, ale nie na niższy.

W abonamencie na minimum 6 miesięcy otrzymasz: 10% RABATU, a w rocznym aż 15% RABATU!

Informujemy, iż dla komfortu Klientów, po rozpoczęciu nowego roku kalendarzowego:

  • Do 20 stycznia gwarantujemy pełny dostęp do usługi SKP24 Connect
  • Do 30 stycznia dane są utrzymywane na serwerze.

 

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót